Kategorie

Z perspektywy Inwestora

Wyszukaj w serwisie

Wrzesień 2015 – wznowienie subskrypcji „Analizy”

1 września 2015 DawidK86 | Kategoria: Aktualności

Za nami przyjemne i bardzo ciepłe wakacje „nawet” w Polsce, ale nadszedł już czas wrócić do pracy – do inwestowania (trwa już szósty rok z subskrypcją). Kto jednak w poprzednich dwóch miesiącach znalazł czas na grę, ten z pewnością nie żałuje, bowiem okazji inwestycyjnych Rynek stworzył bardzo dużo. Ja miałem przyjemność zająć pierwsze pozycje (po kilkutygodniowej przerwie) „dopiero” w poniedziałek 24.VIII.

Już na początku wakacji FDE30 zrealizował ostatni z celów „różowego kanału” pierwotnie wybitego dołem na początku maja pod 11267 – mowa o celu 10656, który zrealizowaliście 08.VII. i z fantastycznym ZRC (min.=10649!!!) ruszyliście na północ i w bardzo silnym trendzie krótkoterminowym już 20.VII. wynieśliście indeks nad 11800 (czyli aż ponad 1150p. wyżej!!!). Od tego dnia zaczęliście znów podążać na południe.

Powiększ do rzeczywistych rozmiarów wykres FDE30 – realizacja i ZRC=10656 (link):Dokładnie 24. sierpnia Rynki „znalazły” co najmniej średnioterminowe dno w trwającej wówczas giełdowej panice, o której już nawet głośno było w środkach masowego przekazu. My doskonale wiemy, że dna 24.VIII. nie zostały wyznaczone w miejscach przypadkowych – wręcz przeciwnie, bowiem na wielu skumulowanych istotnych wsparciach będących niezależnymi od siebie – a by to zobaczyć live (a nie post factum) należało „tylko” monitorować „wcześniejsze wykresy” nawet bez przeprowadzania dodatkowych analiz (Niedźwiedzie zostały zatrzymane przez wsparcia, które na naszych wykresach pojawiały się od wielu miesięcy [zarówno wsparcia „poziome”, czyli wynikające np. z trendów falowych, ale także wsparcia „skośne” wynikające np. z liniowych ujęć trendów]):

Powiększ do rzeczywistych rozmiarów wykresy FDE30 – ujęcie długoterminowe (link):


Powiększ do rzeczywistych rozmiarów wykresy FUS500 – ujęcie długoterminowe (link):Po wakacyjnej przerwie subskrypcja została wznowiona 1. września dokładnie o godz. 00:00 – od tego czasu już zostały zrealizowane pierwsze prognozy wskazujące na inaugurację września w barwach czerwieni – prognozy wskazywały co najmniej na głębokie cofnięcie (spadki pierwszej sesji miesiąca ze Szmitą np. na kontrakcie na S&P500 zniosły ponad 50% wzrostów nastałych od 24.VIII.).

Bieżące analizy i prognozy daytradingowe, krótko-średnioterminowe oraz długoterminowe dla FW2020, FDE30/DAX’a oraz S&P500/FUS500 znajdują się w subskrypcji Wrzesień 2015.

D a w i d K 8 6   -   b y   z a r a b i a ł o   s i ę   ł a t w i e jKomentowanie zabronione.