Kategorie

Z perspektywy Inwestora

Wyszukaj w serwisie

Uchylenie rąbka tajemnicy – prezent mikołajkowy

4 grudnia 2014 DawidK86 | Kategoria: Aktualności

Po poprzednim wpisie zamieszczonym na stronie głównej Serwisu (z okazji inauguracji ostatniego inwestycyjnego miesiąca 2014 roku) otrzymałem dużo maili z gratulacjami związanymi z „50-tką” subskrypcji „Analizy”, ale też w wielu mailach od Was dało się wyczuć żal, że Osoby nie będące moimi Subskrybentami nie mogą już mieć wglądu do archiwalnych miesięcznych subskrypcji (jak to miało miejsce do 2014 roku), bo Osoby te czerpały wiele wiedzy – zarówno „teoretycznej” (jak należy inwestować, analizować itd.), „teoretyczno-praktycznej” (np. po zapoznaniu się i przeanalizowaniu moich zagrań czy nawet po zapoznaniu się z moimi analizami/prognozami), jak i wiedzy prognostycznej (w subskrypcjach archiwalnych oddawanych z miesięcznym opóźnieniem do ogólnodostępnego wglądu [warunkiem czego jest jedynie posiadanie indywidualnego konta w Serwisie] znajdowało się wiele prognoz i wskazówek aktualnych czasie rzeczywistym [co dotyczyło gł. horyzontu średnio-długoterminowego]).

Oczywiście zgadzam się z tym – w bieżącym roku tylko subskrypcja Czerwiec 2014 jest ogólnodostępna, a do pozostałych dostęp ma wyłącznie bardzo wąska Grupa Osób, z którą obecnie współpracuję, natomiast zaprzestanie przenoszenia subskrypcji w 2014 roku do wglądu ogólnodostępnego związane jest z „bezpieczeństwem” moich inwestycji, jak i Osób ze mną współpracujących, bowiem od 2014 roku subskrypcji „Analizy” odkryłem wszelkie karty dotyczące moich strategii jak i technik gry na FW2020 (a szczególnie po wakacjach 2014 istotnie zwiększony został poziom subskrypcji – dzięki mojemu zintensyfikowaniu inwestycji na kontrakty na S&P500 i przede wszystkim na DAX’a – co bezpośrednio przełożyło się na jakość i ilość prognoz [w tym daytradingowych i krótkoterminowych] dla tych indeksów, które dotychczas w subskrypcji ujmowałem głównie z perspektywy średnio-długoterminowej). Nie mniej jednak nie zamknąłem się zupełnie w gronie moich Subskrybentów i z szacunku do Osób, które posiadają konto w moim Serwisie – z tego powodu nie zaprzestałem publikowania comiesięcznych komentarzy na głównej stronie Serwisu – co miesiąc uchylając mały rąbek tajemnicy mojej pracy i jej efektów.

Muszę też dodać, że jedna z Osób miała do mnie konkretną prośbę – abym przedstawił jedną sesję bieżącej subskrypcji w miejscu ogólnodostępnym (prośba dotyczyła sesji dzisiejszej lub jutrzejszej, a zostałem o to poproszony w mailu nadesłanym wczoraj w nocy). Prośba została pozytywnie „rozpatrzona”, a efektem tego jest niniejszy komentarz wraz z załączonym pełnym zapisem sesji dzisiejszej (po powiększeniu pliku do rzeczywistych rozmiarów zostanie przedstawiony pełny zapis sesji dzisiejszej – dodatkowo rozpoczynający się od „dodatkowego komentarza posesyjnego” z dnia wczorajszego) – jest to więc jednorazowy dostęp do wszelkich informacji, jakie w czasie rzeczywistym otrzymywali moi Subskrybenci.

Z zapisu dzisiejszej sesji dowiecie się m.in. jaki jest długoterminowy cel wzrostu na ES.F-ie (choć część z Was to wie – bowiem cel ten został już wskazany w subskrypcji czerwcowej, do której każdy z Was ma aktywny dostęp – cel wskazany nad kkgk=1926), jak i chociażby to, o czym już wspomniałem w poprzednim wpisie, tj. jaki jest cel na FDE30 wskazany nad dolnym ograniczeniem kkgk=9833-50 w dn. 25.XI., a o którym do dnia dzisiejszego wiedzieli wyłącznie moi Subskrybencicel ten został dziś zrealizowany na 10090 i tam oczekiwaliśmy podjęcia silnego ZRC – każdy z Was może spojrzeć na wykres i zobaczy, co się stało z notowaniami FDE30, kiedy zrealizowaliśmy cel 10090; dodatkowo przekonacie się też, że o 15:56 moi Subskrybenci uzyskali dziś ode mnie informację o osiągnięciu minimalnego zasięgu spadku zapoczątkowanego ZRC=10090 – byliśmy wówczas ok. 250 punktów niżej! Każdy z Was może też się przekonać, jak kształtowały się notowania FDE30 po 15:56 (dno dnia zostało pogłębione z 9839,3 do 9835,8, a obecnie (19:24) jesteśmy ponad 100 punktów wyżej. Oczywiście nie brakuje też strategii dotyczącej gry – jak i zapisu dzisiejszych transakcji i sygnałów na kontraktach na WIG20.

Jedna Osoba spośród Was poprosiła mnie o pokazanie jednego dnia z życia subskrypcji – stwierdziłem, że mogą z tego skorzystać Wszyscy, którzy nie zrezygnowali z mailingu z mojego Serwisu – niech to będzie moim prezentem dla Was z okazji zbliżających się „Mikołajek”. Uchylam Wam spory „rąbek mojej inwestycyjnej tajemnicy”.

Powiększ do rzeczywistych rozmiarów pełny zapis sesji 04.XII.2014 z subskrypcji Grudzień 2014:

D a w i d K 8 6   -   b y   z a r a b i a ł o   s i ę   ł a t w i e jKomentowanie zabronione.