Kategorie

Z perspektywy Inwestora

Wyszukaj w serwisie

Trzy Wiedźmy

1 września 2011 DawidK86 | Kategoria: Aktualności

Dwa słoneczne miesiące lipiec i sierpień dobiegły końca. Wakacyjny okres sprzyjał odpoczynkowi, ale żar lejący się z nieba do czerwoności rozgrzał także giełdy – szczególnie w dwóch pierwszych tygodniach sierpnia. Mieszanka ciepłych byczych emocji z zimnymi niedźwiedzimi doprowadziła do powstania burzliwego wyładowania, efektem którego był piorunujący, największy w historii FW20 punktowy spadek indeksu – o 651 punktów. Wakacyjnych rekordów odnotowaliśmy znacznie więcej, a zaliczyć do nich należy m.in. wysokie obroty towarzyszące panicznej wyprzedaży czy ponadnormatywnie dużą jednosesyjną zmienność kontraktów na polskie blue chipy. W obliczu giełdowego strachu i ucieczki do tzw. bezpiecznych aktywów, historyczne rekordy odnotowało złoto czy frank szwajcarski – o tych i wielu innych wydarzeniach ostatnich dwóch miesięcy, a także z analizami i prognozami wakacyjnymi zapoznać się można w archiwum subskrypcji „Analizy”:

LIPIEC

SIERPIEŃ

Kolejny subskrypcyjny miesiąc WRZESIEŃ należy do wyjątkowych, bowiem już 16.IX. na światowe giełdy, w tym na GPW, powrócą trzy Panie, których imiona rozpoczynają się od litery „U”. Obecność „Trzech Wiedźm” zapowiada wysoką zmienność oraz wiele inwestycyjnych emocji towarzyszących „przeciąganiu kontraktowej liny” przez Byka i Niedźwiedzia, które powinny potęgować wraz z upływającym czasem  do „Dnia Trzech Wiedźm”.


Poza codziennymi spotkaniami w ramach subskrypcji „Analizy”, okazją do wspólnego spotkania będzie dzień 29.X.2011, bowiem wówczas w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się całodzienne szkolenie, z którego szczegółami zapoznać się można w dziale SZKOLENIA (program):

CZĘŚĆ I „Analiza Techniczna – As w rękawie Inwestora”

CZĘŚĆ II „FUTRADING, czyli inwestowanie w kontrakty terminowe z DawidK86

Z opiniami uczestników poprzednich szkoleń zapoznać się można w dziale Szkolenia-referencje, zaś zapisu na szkolenie można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do bezpośredniego kontaktu.


D a w i d K 8 6   -   b y   z a r a b i a ł o   s i ę   ł a t w i e jKomentowanie zabronione.