Kategorie

Z perspektywy Inwestora

Wyszukaj w serwisie

„Szkolenie transakcyjne″

25 września 2012 DawidK86 | Kategoria: Aktualności

Miesiąc sierpień 2012 obfitował w bardzo dużą liczbę okazji inwestycyjnych, które stanowią doskonały materiał szkoleniowy będący odpowiedzią autora na oczekiwania Inwestorów – zarówno dla niedoświadczonych Inwestorów, jak i dla Graczy pragnących pogłębić i utrwalić określone schematy inwestycyjne. W ten sposób powstało „Szkolenie transakcyjne”, w którym zostały wykorzystane i zaprezentowane wszystkie narzędzia, na podstawie których autor podejmuje decyzje inwestycyjne. Kurs zawiera także stosowane strategie, m.in. prezentuje trudną „sztukę spekulacji” z wykorzystaniem więcej niż jednego portfela inwestycyjnego w jednym czasie. Wyjątkowość inwestycyjnego sierpnia polega także na tym, że wystąpiła w nim relatywnie duża liczba fałszywych wskazań rynku, dzięki temu przedstawiony został prawdziwy i pełny obraz inwestycyjny – prezentujący nie tylko „oczywiste” i „łatwe” zagrania, ale pokazujący też wprowadzanie w życie „planu B” i sposób reagowania na nietypowe sygnały.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji szkolenie kompleksowo prezentuje proces obserwacyjno-decyzyjny (przygotowawczo-inwestycyjny)Uczestnik szkolenia odnosi wrażenie, jakby „na żywo” uczestniczył w procesie inwestycyjnym.

Szkolenie zawiera 550 slajdów szkoleniowych prezentujących m.in. 173 transakcje w DT na FW20 na rynku rzeczywistym (z czego 66 otwierających pozycje, 96 redukujących lub zamykających pozycje na T/P oraz 11 transakcji zamkniętych na S/L [w tym po cenie otwarcia pozycji]) oraz dodatkowo wykaz transakcji teoretycznych z horyzontem dłuższym niż DT (autor szkolenia inwestuje wyłącznie w perspektywie DT). Ponadto szkolenie zawiera sugestie, gdzie pomimo wygenerowanych przez rynek sygnałów do zawarcia transakcji (lub silnych rynkowych  sugestii) transakcje nie były bądź nie powinny być zawierane (oczywiście z uzasadnieniem).

Właściwe szkolenie transakcyjne poprzedzone jest wprowadzeniem, w skład którego wchodzi wykaz wszystkich stosowanych narzędzi wraz z ich szczegółowym praktycznym zastosowaniem przedstawionym na rzeczywistych wykresach FW20 [45 slajdów], pojęcia oraz skróty używane w szkoleniu oraz układ ekranu wraz ze szczegółowym opisem; każda sesja poprzedzona jest wprowadzeniem intradayowym i każdą kończy podsumowanie wraz sugestiami mającymi wpływ na kolejne notowania oraz na horyzont dłuższy niż DT.

Wszelkie szczegóły dot. szkolenia znajdują się na: http://www.dawidk86.pl/szkolenie-transakcyjne.

.

D a w i d K 8 6   -   b y   z a r a b i a ł o   s i ę   ł a t w i e jKomentowanie zabronione.